banner01
banner1
banner2
banner3
关于

Rreth松软的

Mirësevini në长开云体育PG电子恒

TEKNOLODIA 开云体育PG电子CHANGHENGështë një ndërmarrje e teknologjisë së lartë në上海,kaloiteSistemi çertifikimit të cilësisë ISO / TS16949。Fabrika mbulon një sipërfaqe prej 8000 metra katrorë,我më shumë se200punonjesit,她teqarkullim vjetoreshte加提4亿人民币。

Ka më shumë se 30 patenta për modelin e shpikjes dhe dobisë,10 . Përfshirë mbi专利për产品e pajisjeve mjekësore

Gjate viteve, ajo tashmë ka siguruar më shumë se 100 zgjidhje të sistemit në hartimin e producktit,Prodhuese dhe të tjera年代Për klientët e industrisë vendase dhe të huaj...

我shume

合作伙伴Bashkepunues

福恰·克里entit
  • / (1)
  • / (2)
  • / (3)
  • 每(4)
  • / (5)
  • 每(6)
  • 每(7)
  • 每(8)

Informacioni i lajmeve

Mbani krah për krah lajmet tona

Mostra falas për ju

Plotësoni kërkesat e tregut
Ju mund t'i kuptoni qartë producktet dhe përdorimet tona përmes mostrave
Klikoni për të marrë shembullin
Baidu
map